عمرم که دراز باشد

 

پیچ رادیو را میچرخانم

 

موجی جهان را به این سمت می آورد

 

با کودکان سقط شده

 

با شقیقه های سربی مردانی در بیراهه

 

کشتی ات را در آب بی انداز

 

تا ترازوها جفت هم بایستند

 

می ترسم از روزی که بیایی

 

من پیرزنی باشم

 

با پسری در لشکر دشمنانت

 

بی هیچ جفتی برای کشتی ات

 

می ترسم با آروزی روزی از عمرم که دراز باشد

 

آنقدر که بیایی

 

عصایم در دستهایت اژدهایی شود

 

تا ببلعد دهان آنانی که به حرفهایم خندیده بودند

 

تا عصایم را بر فرق زمین بکوبی

 

دریاها از حرکت بایستند

 

تو عبور کنی

 

و عیسی در پی ات مردگان را برخیزاند

 

و تاریخ به ۳۱۳ نیمه تقسیم شود

 

من باور ندارم تو با کشتی ات به تجارت جفت های دلار و

 

قاچاق اسلحه رفته باشی

 

هر روز که بیایی

 

با عصا که نه

 

حتی با صندلی های چرخدار

 

درب خانه که نه

 

آپارتمانی اجاره ای را به رویت باز خواهم کرد

 

حتی اگر تمام تهران کوچه ای باشد

 

به دنبالت

 

و جهان در موجهای دروغ زده غرق شده باشد

 

(سمانه عابدینی)

/ 7 نظر / 42 بازدید
دکتر کیهان نیا

همانطور که مستحضر هستید در جامعه کنونی به دلیل عدم آشنایی کامل خانواده ها، نسبت به امر مهم ازدواج، متاسفانه آمار اختلاف خانوادگی و طلاق بطور چشمگیری افزایش یافته. دکتر کیهان نیا با سابقه بیشتر از 30 سال در زمینه مشاوره خانواده و ازدواج ، نویسنده 17 عنوان کتاب و همچنین کارشناس رسمی صدا و سیما با توجه به نیاز جامعه برآن شده است تا کلیه خدمات خود را از طریق نیای آنلاین در اختیار خانواده ها قرار دهد تا در حد وظیفه اجتماعی و توانایی خود قدمی در جهت تعدیل مشکلات خانوادگی بردارد. لذا از شما دوست گرامی خواهشمندیم با معرفی سایت دکتر کیهان نیا در وبلاگ پربازدید خود، ما را در انجام این وظیفه اجتماعی همراهی نمایید آدرس سایت مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده www.besooiekamal.com چنانچه برایتان مقدور هست سایت دکتر کیهان نیا را به لینک دوستان خود اضافه کنید دستتان را به گرمی میفشاریم.

سینا

همشهری حافظم و همسایه سعدی شب که میرسد با کتاب کوه می خوانم تا قاف

آسان نشر

سلام دوست عزیز از شما دعوت می شود تا با کمک امکان نشر جهانی آثار ارزشمند هنری فرهنگی، احساسات و افکار خود را در قالب کتاب، موسیقی و فیلم در آمریکا و اروپا منتشر نموده و آنها را از طریق شبکه عرضه معتبر بین المللی مانند وب سایت آمازون به همه علاقه مندان در سراسر جهان معرفی نمایید. با احترام فراوان آسان نشر تسهیلات نشر جهانی آثار ارزشمند ایرانی www.asanashr.com

نگاه نو و جالبی داره زیباست ممنون

باشگاه علمی و پژوهشی ساداکو

خوشبخت، کسى است که به یکى از این دو چیز دسترسى دارد: یا کتاب‌هاى خوب یا دوستانى که اهل کتاب باشند. (ویکتور هوگو) از هم اکنون به فکر تقویت رزومه تحصیلی و شغلی خود باشید. فرصتی برای دیده شدن > چاپ هر گونه کتاب دانشجویی/ تالیفی/ ترجمه/ کار گروهی/حتی مطالب وبلاگتان، شعر یا هر دلنوشته دیگر تبدیل پایان نامه به کتاب، ویژه تقویت رزومه (مصاحبه دکتری Ph.D) (مقایسه کنید = ارزش هر کتاب تالیفی 15 الی 22 نمره / کتاب ترجمه 5 نمره مقاله علمی پژوهشی چاپ شده 5 نمره / علمی ترویجی 2 نمره و ISI دارای 7 نمره است) تیراژ محدود، حتی 20 جلد (درج در شناسنامه کتاب 1000 جلد) با هزینه اندک (کمتر از یک میلیون تومان) بدلیل درنظر داشتن تنگناهای مالی دانشجویان با احتساب 17 ٪ تخفیف برای کتاب اولی ها و 5 ٪ تخفیف ویژه بلاگفایی ها با راهنمایی گام به گام 24 ساعته؛ از ارسال متن تا چاپ و تحویل کتاب (ویژه کتاب اولی ها) بدون حضور شما در تهران (ویژه شهرستانیها) ارسال متن با ایمیل/ واریز هزینه با عابر بانک/ ارسال کتب با پست با کلیه مجوزهای قانونی از وزارت ارشاد، اداره شابک ISBN ، فیپای کتابخانه ملی ایران و ... وب سایت اصلــی ما = http://www.sadako.

سینا

دیگه قصه ی قرآنی نبود تو یه شعر بگی ؟ چه تبی افتاده به جون شاعرها که دست از پیامبرها برنمیدارند